Podsumowanie 2022 r. w Human Group. Duży rozwój. To był nasz rok.

To był dobry rok, nawet mimo tego, że nie wszystkie plany udało się zrealizować w pełni. Przed nami i naszymi klientami pracowity 2023. Nie możemy się doczekać startu nowej usługi, która ułatwi pracę przede wszystkim w logistyce i zakładach produkcyjnych.

Jesteśmy dumni z naszych klientów, którzy coraz chętniej korzystają z nowoczesnych rozwiązań outsourcingu procesowego i outsourcingu personalnego. Przy obecnych zmianach na rynku pracy – które przyspieszyła pandemia, a następnie wojna oraz inflacja – ten trend już się nie zmieni. Dlatego cieszy nas, że firmy wybierają outsourcing. Dzięki temu nie muszą już prowadzić wewnętrznych rekrutacji, obniżają koszty działalności, a zachowują ciągłość biznesu. W 2022 roku zauważyliśmy w tym obszarze znaczącą
i pozytywną zmianę. 

Nowe biura

2022 również dla nas był czasem rozwoju. Pomagaliśmy obecnym klientom i pozyskiwaliśmy nowych.
W rezultacie mamy już oddziały w 4 dużych miastach w kraju: Warszawie, Gdańsku, Katowicach oraz we Wrocławiu. W tym ostatnim otworzyliśmy drugie biuro, do którego przeprowadziła się znaczna część zespołu, a także nowi pracownicy. 

Zespół ponad 100 ekspertów

No właśnie, bo przez cały rok sukcesywnie powiększaliśmy zespół. W efekcie team ekspertów Human Group liczy już ponad 100 osób w całym kraju. Dzięki temu skutecznie pomagamy firmom w różnych zakątkach Polski. 

Rozbudowa specjalistycznych działów

Wraz ze wzrostem firmy oraz rozwojem różnych obszarów human resources, dokonaliśmy wyraźnego podziału naszych działów. Human Work Logistic odpowiada za outsourcing procesowy. Human Masters Lab za rekrutacje stałe. HumanIT tworzy i rozwija nowoczesne technologie, które mają ułatwiać naszym klientom codzienne funkcjonowanie. Dzięki takiemu podziałowi przedsiębiorstwa mają pewność,
że w zależności od ich potrzeb czy problemów ich sprawą zajmie się odpowiedni zespół ekspertów.

Stworzyliśmy efectivo™

Wracając do nowych technologii. W 2022 roku stworzyliśmy aplikację, która monitoruje pracę
w zakładach, przygotowuje analizę i raporty, a w rezultacie pomaga zwiększyć efektywność. Przygotowaliśmy także coś dla pracowników. W aplikacji zobaczą oni własne wyniki czy skontaktują się
z kierownikiem i zaplanują z nim urlop. W ten sposób zmieniamy rynek pracy – chcemy połączyć HR z technologią. 

Obecnie aplikacja efectivo™ jest stosowana głównie w przedsiębiorstwach związanych z logistyką oraz produkcją. W 2023 planujemy kolejne wdrożenia, a także uruchomimy kolejne funkcjonalności naszej autorskiej technologii. Dowiedz się więcej o efectivo™

Dziękujemy naszym klientom, że uczestniczą w tym rozwoju. Dzięki wspólnym doświadczeniom powstają nowe rozwiązania i razem wkraczamy w nowoczesny HR. 

Wszystkiego dobrego w 2023 r.

Human Group

Nasza firma to ludzie – zespół ekspertów branży HR z wieloletnim i międzynarodowym doświadczeniem. Nie jesteśmy kolejną agencją pracy. Jesteśmy PARTNEREM w budowaniu wartości firmy i realnym wparciem.

Współpraca z nami oznaczadla Twojej firmy: redukcję kosztów, oszczędność czasu i przestrzeń do realizacji najważniejszych celów firmy.

POPRZEDNIE
serviceARTYKUŁY