Nowy dział na nowy rok. Poznaj Human Masters Lab

Human Masters Lab wyłonił się z Human Group jako osobny ekspercki dział. Będzie się skupiał wyłącznie na rekrutacjach stałych. To odpowiedź na zapotrzebowanie naszych partnerów biznesowych w tym zakresie.

Human Masters Lab zajmuje się budową profesjonalnych zespołów w przedsiębiorstwach. Ta partnerska współpraca z naszymi partnerami ma na celu skuteczne zarządzanie i zmniejszanie kosztów. Ma też zapewniać wysoką wydajność działu human resources bez konieczności modyfikowania struktury pracy. Pomoże również w nagłych, jednorazowych sytuacjach. 

Human Masters Lab powstał w odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych klientów na rekrutacje stałe. Jest to więc efekt zdobytej wiedzy i doświadczenia w pracy z przedsiębiorstwami. Dzięki temu Human Masters Lab posiada realną umiejętność analizy środowiska i potrafi trafnie odczytać kulturę organizacyjną klienta. 

To wszystko sprawia, że rekrutacja i dopasowanie do potrzeb klienta przebiega w sposób optymalny i wyróżnia nas wśród firm rekrutacyjnych na rynku pracy. 

– Doświadczenie pozwoliło nam zbudować znakomitą sieć kontaktów. Dzięki temu potrafimy szybko i skutecznie wyszukać odpowiedniego kandydata – mówi Katarzyna Żuraw, dyrektor regionu w Human Group. – Nasi specjaliści posiadają wiedzę i doświadczenie, które pomagają nie tylko znaleźć odpowiedniego kandydata dla klienta, ale też zadbać o to, żeby ten kandydat był dobrze dopasowany do firmy. 

Human Masters Lab pomogło wielu klientom, którzy mieli problemy z dużą fluktuacją pracowników w swoich zakładach, a także tym, którzy mierzyli się z rosnącymi kosztami rekrutacji, które w dodatku często okazywały się mało skuteczne. 

Zalety rekrutacji stałych prowadzonych przez Human Masters Lab:

  • Skrócenie czasu rekrutacji
  • Oszczędność czasu
  • Zmniejszenie kosztów pozyskania pracownika
  • Zwiększenie skuteczności rekrutacji – dobór odpowiedniego pracownika do miejsca pracy
  • Własna baza kandydatów – gwarancja szybkiej rekrutacji
  • Zwiększenie poziomu zadowolenia kandydata poprzez dopasowanie jego potrzeb do potrzeb firmy

Chcesz zwiększyć skuteczność swoich rekrutacji? Zapytaj o bezpłatny audyt w Human Masters Lab.

Human Group

Nasza firma to ludzie – zespół ekspertów branży HR z wieloletnim i międzynarodowym doświadczeniem. Nie jesteśmy kolejną agencją pracy. Jesteśmy PARTNEREM w budowaniu wartości firmy i realnym wparciem.

Współpraca z nami oznaczadla Twojej firmy: redukcję kosztów, oszczędność czasu i przestrzeń do realizacji najważniejszych celów firmy.

POPRZEDNIE
serviceARTYKUŁY