HUMAN GROUP NEWS. Nowe biuro we Wrocławiu

Wprowadziliśmy się do nowego biura we Wrocławiu. Ale to nie oznacza wyprowadzki z poprzedniego. Nowe biuro to dalszy rozwój naszej grupy. Równocześnie dołączyli do nas specjaliści ds. outsourcingu procesowego, a także human resources. 

Nowe biuro znajduje się przy ul. Suchej we Wrocławiu. To centrum stolicy Dolnego Śląska – zaraz obok Dworca Głównego PKP. Wprowadziliśmy się do nowoczesnego biurowca, w którym mamy wiele udogodnień oraz bardzo dużo przestrzeni do spotkań i do relaksu. Co się tu znajduje? 

  • Bilard
  • Czytelnia
  • Kuchnia i jadalnia
  • Komfortowe sale konferencyjne
  • Pokoje relaksu, w tym wyciszony pokój, w którym można się skupić lub porozmawiać

Obecnie mamy oddziały we Wrocławiu, Warszawie, Gdańsku i Katowicach. Nowe biuro to dla nas naturalny krok w rozwoju Human Group. Rosną potrzeby naszych klientów, zdobywamy nowych – rośniemy również my. 

Cieszymy się, że dla naszych klientów jesteśmy partnerami w biznesie. Dzięki temu zaufaniu możemy wykonać swoją pracę lepiej. Bo gdy lepiej poznajemy potrzeby danej firmy, to możemy dobrać skuteczniejsze rozwiązania. W efekcie biznes klienta się rozwija. 

Cieszymy się także, że klienci coraz chętniej decydują się na outsourcing procesowy. To przyszłość rynku pracy, który mierzy się obecnie z dużymi brakami kadrowymi, fluktuacją pracowników, inflacją i ogólną niepewnością w gospodarce. 

Znasz te zagadnienia? Nieobcy jest Ci obszar human resources i outsourcing procesowy oraz personalny? Chcesz pracować w rozwijającej się firmie, która pomaga w rozwoju innym? Napisz do nas i porozmawiajmy. 

Human Group

Nasza firma to ludzie – zespół ekspertów branży HR z wieloletnim i międzynarodowym doświadczeniem. Nie jesteśmy kolejną agencją pracy. Jesteśmy PARTNEREM w budowaniu wartości firmy i realnym wparciem.

Współpraca z nami oznaczadla Twojej firmy: redukcję kosztów, oszczędność czasu i przestrzeń do realizacji najważniejszych celów firmy.

POPRZEDNIE
serviceARTYKUŁY