W twojej firmie marnuje się czas? Poznaj Efectivo i zwiększ wydajność przedsiębiorstwa

Czujesz, że w twojej firmie pracownicy marnują czas? Może nawet nie ze swojej winy. Po prostu nawyki lub styl pracy sprawiają, że to samo zadanie, które tobie zajmuje 1 godzinę, oni wykonują w półtora. Czy to przez lenistwo? Czy przez niewłaściwy plan pracy? Jeśli nie masz pewności, to tym bardziej warto to zmierzyć. Dzięki temu znajdziesz przyczynę, a następnie dobierzesz rozwiązanie

Ten artykuł powinni przeczytać przedsiębiorcy i kadra managerska, którzy mierzą się w swoich firmach z problemem marnowania czasu. Jeżeli czujesz, że twój zespół jest mało efektywny, jeśli dostrzegasz, że konkurencyjny zakład ma większą wydajność niż twój, to zastanów się, jakie rozwiązania wprowadzić u siebie, żeby polepszyć sytuację. 

Najpierw należy zmierzyć stan faktyczny. Opierając się na danych, dowiesz się, co warto zmienić w pierwszej kolejności, i z dużym prawdopodobieństwem dostrzeżesz, jakie wdrożyć rozwiązania. 

Nasi klienci często zdają sobie sprawę, czego potrzebują lub co chcą zmienić w swoich firmach. Rzadziej natomiast wiedzą, jak to osiągnąć – mówi Radosław Sawicki z Human Group. – Dzięki temu, że jesteśmy dla klientów partnerem w biznesie, poznajemy ich prawdziwe problemy, niekiedy zakorzenione głęboko w strukturze organizacyjnej firmy. A to pozwala nam poszukać odpowiedniego rozwiązania. W ten sposób powstała aplikacja Efectivo. 

Efectivo to autorska aplikacja Human Group. Pomaga zwiększać efektywność zespołu, a także motywować pracowników. System monitoruje proces lub procesy zachodzące w firmie. Dzięki niej dowiadujemy się, czy wszystko działa we właściwy sposób: czy nie marnujemy czasu na niepotrzebne zadania, czy wszyscy pracownicy pracują równie wydajnie albo który proces wymaga korekty. 

Uzyskiwane za pomocą Efectivo dane pozwalają podejmować decyzje bazujące na wiedzy. Dzięki temu firma buduje przewagę konkurencyjną opartą na nowoczesnym doskonaleniu przedsiębiorstw. 

Efectivo oznacza koniec marnowania czasu, za to więcej czasu na rozwój przedsiębiorstwa. To koniec kulejącej wydajności zespołów i procesów, za to lepsza efektywność całego przedsiębiorstwa. Aplikacja zmierzy efekty i przekaże raport. 

Również pracownik, który widzi w aplikacji efekty swojej pracy, będzie wiedział, czy robi wszystko zgodnie z planem i czy nie należy wprowadzić korekty, żeby ten plan udało się zrealizować. Z naszego doświadczenia wynika, że przez to zwiększa się również motywacja pracowników – mówi Radosław Sawicki. 

Chcesz lepiej poznać nasz autorski system? Skontaktuj się z nami i umówmy się na prezentację Efectivo.

Human Group

Nasza firma to ludzie – zespół ekspertów branży HR z wieloletnim i międzynarodowym doświadczeniem. Nie jesteśmy kolejną agencją pracy. Jesteśmy PARTNEREM w budowaniu wartości firmy i realnym wparciem.

Współpraca z nami oznaczadla Twojej firmy: redukcję kosztów, oszczędność czasu i przestrzeń do realizacji najważniejszych celów firmy.

POPRZEDNIE
serviceARTYKUŁY